PRZEDSPRZEDAŻ

§1
Postanowienia ogólne:

1. Niniejszy Regulamin określa warunki przedsprzedaży produktów w nazwie „-PRZEDSPRZEDAŻ-”.
2. Organizatorem przedsprzedaży jest Tropiko Kinga Glajzner, Zakrzewska 84, 42-100 Kłobuck, NIP 5742067031, zwana dalej „Organizatorem” prowadząca sklep Internetowy tropikoswimwear.com

§2
Termin i miejsce przedsprzedaży od 03.08.2020 do 12.08.2020 do 23:59, sklep internetowy tropikoswimwear.com

1. Przedsprzedaż prowadzona będzie na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej, w sklepie internetowym tropikoswimwear.com

§3
Uczestnicy przedsprzedaży:

1. W przedsprzedaży może wziąć udział każda pełnoletnia osoba fizyczna, posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych (zwana dalej „Uczestnikiem” lub „Klientem”), która zakupiła produkt w nazwie ..-PRZEDSPRZEDAZ-”na naszej stronie internetowej


§4
Warunki udziału w przedsprzedaży:

1. Przedsprzedażą objęte są zamówienia Uczestnika złożone w Sklepie Internetowym tropikoswimwear.com

2. Formy płatności dostępne do produktów objętych przedsprzedażą na stronie tropikoswimwear.com: przedpłata przelewem tradycyjnym, pobranie.
W przypadku braku płatności w przeciągu 3 dni roboczych od momentu złożenia zamówienia, organizator zastrzega sobie prawo do anulacji zamówienia bez wcześniejszego informowania klienta.
3. Przedsprzedaż nie może być łączona z innymi promocjami.
4. Uczestnik przedsprzedaży może skorzystać z niej jednorazowo.
5. W przypadku dokonania jakiejkolwiek zmiany dotyczacej parametrow zamowienia, Uczestnik zobowiazany jest przeslac informacje na adres mailowy Organizatora – office@tropikoswimwear.com z adresu mailowego Uczestnika wskazanego w zamowieniu zrodlowym.
Zmiany zamowienia przekazane w innej formie nie beda uwzglednione.
6. W przypadku jezeli termin realizacji zamowienia nie spelnia oczekiwan Uczestnika, istnieje mozliwosc rezygnacji z zamowienia.
Przyjecie rezygnacji z zamowienia nastepuje wylacznie w formie elektronicznej na maila Organizatora office@tropikoswimwear.com.
Potwierdzenie rezygnacji z zamowienia nastepuje w takze w formie elektronicznej z maila wymienionego powyzej. Kod presale upoważnia do zakupu z 10% rabatem.
Wysyłka zamówień po 15.07.2020

§5
Uprawnienia organizatora:
1. Organizator ma prawo weryfikować Uczestników pod kątem zgodności z zasadami przedsprzedaży.
2. Organizator realizuje wysylke produktow przedsprzedazowych wedlug kolejnosci zgloszen – daty zamowienia oraz dodatkowych kryteriow tj.: platnosc, dostepnosc wskazanego koloru produktu.
3. Organizator zobowiazuje sie do zrealizowania zlozonych przedsprzedazowo zamowienien w termienie okreslonym przy rejestracji zamowienia w zaleznosci od dostaw zewnetrznych, nie dłużej niż 14 dni.
4. W przypadku braku mozliowsci realizacji zamowienia z dniem okreslonym w rejestracji zamowienie przedsprzedazowe zostaje automatycznie anulowane.
5. Nadzór nad prawidłowością i przebiegiem przedsprzedaży, tj. udzielaniem informacji na temat przedsprzedaży, rozpatrywaniem reklamacji, sprawują pracownicy Organizatora.

§ 6
Postanowienia końcowe:
1. Treść niniejszego regulaminu będzie dostępna na stronie internetowej tropikoswimwear.com
2. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem zastosowanie znajdują powszechnie
obowiązujące przepisy prawa.

W razie pytań pisz do nas:  office@tropikoswimwear.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl