Wymiany, zwroty, reklamacje

WYMIANA

Jeśli nie trafiłaś z rozmiarem, wolisz inny model lub z innej przyczyny chcesz wymienić swoje zamówienie wystarczy odesłać do nas wymieniany przedmiot oraz złożyć nowe zamówienie z uwagą "WYMIANA ZAM. [numer zamówienia]" z opcją zapłaty przelew tradycyjny (aby nie przekierowało do płatności).
Zamówienie wyślemy niezwłocznie po otrzymaniu wymienianego kostiumu (do paczki należy dołączyć adnotację, że jest to wymiana). 

ZWROT (ODSTĄPIENIE OD UMOWY)


Klient ma prawo odstąpić od umowy sprzedaży zakupionych w naszym sklepie produktów w ciągu 14 dni od ich otrzymania, na zasadach opisanych w Ustawie z dnia 30.05.2014r. o prawach konsumenta (Dz. U. z 2014 nr 827).

W przypadku odstąpienia od umowy sprzedaży otrzymany produkt należy odesłać na adres:


TROPIKO
Zakrzewska 84
42-100 Kłobuckwraz z wypełnionym formularzem zwrotu (POBIERZ FORMULARZ ZWROTU) i dowodem zakupu dołączanym w wersji elektronicznej do każdego zamówienia.


• Zwracany towar winien być nowy, nieużywany, wraz z nienaruszonymi metkami i        zabezpieczeniami higienicznymi!

• Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub paczkomatami
• Każdy zwracany produkt powinien być odpowiednio zapakowany oraz zabezpieczony
• Koszt odesłania towaru pokrywa Kupujący
• Zwroty kosztów transakcji realizowane są w ciągu 14 dni od momentu otrzymania zwrotu na      podany w formularzu zwrotu numer konta


POBIERZ FORMULARZ ZWROTUW razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami:
office@tropikoswimwear.com
Jeżeli otrzymałaś/eś towar zgodny z zamówieniem, jednak rozmiar nie pasuje zastosowanie ma procedura zwrotu.
Jeżeli otrzymałaś/eś towar niezgodny z zamówieniem niezwłocznie skontaktuj się z nami, a my zlecimy odbiór paczki (zlecenie odbioru opłacane jest przez naszą firmę).Wszystkie produkty naszej marki wykonujemy z najwyższą starannością i dbałością o każdy szczegół. Jeżeli jednak zakupiony towar okazał się wadliwy należy odesłać go na adres:

TROPIKO, Zakrzewska 84, 42-100 Kłobuck

wraz z wypełnionym formularzem reklamacyjnym (POBIERZ FORMULARZ REKLAMACYJNYwraz z dowodem zakupu, który został załączony w wersji elektronicznej do zamówienia.• Nie przyjmujemy paczek wysłanych do nas za pobraniem lub paczkomatami
• Każdy reklamowany produkt powinien być czysty, odpowiednio zapakowany oraz  zabezpieczony. 
W przypadku uzasadnionej reklamacji, towar uszkodzony zostanie naprawiony lub wymieniony na taki sam produkt, ale pełnowartościowy, a jeśli będzie to niemożliwe zwrócimy wszelkie poniesione przez Klienta koszty transakcji
• Zwroty kosztów transakcji realizowane są przelewem bankowym


Ustosunkujemy się do składanej reklamacji niezwłocznie, ale nie później niż w terminie 14 dni. Reklamacje rozpatrywane są zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 23.04.1964r. Kodeks cywilny.

W razie dodatkowych pytań, skontaktuj się z nami:
office@tropikoswimwear.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl